Srovnání značkových papírových kelímků

V tomto srovnání značkových papírových kelímků uvidíte rozdíly mezi mnoha typy papírových kelímků s vlastním potiskem a plastových kelímků na míru.

Podívejte se na srovnání různých značkových papírových kelímků a také na plastové kelímky PET s vlastním potiskem. Na základě tepelné izolace, sytosti barev tisku nebo ceny zjistíte, které papírové kelímky s potiskem na míru nejlépe vyhovují vašim potřebám nebo způsobu použití. Ve spodní části tohoto srovnání papírových kelímků na zakázku najdete zkratky k příslušným produktům každého typu.

TYP POHÁRKU

SW – Papírové kelímky s jednou stěnou

DW – Dvojitá stěna rukávu Papírové kelímky

TW – Thermal Double Wall Papírové kelímky

PET/rPET/PLA – Plastové kelímky

Obrázek

Branded PET plastic cup

Popis

SW – jednostěnný značkový papírový kelímek zjedné vrstvy papíru – má nejnižší tepelnou izolaci. Má pěkný potisk v polomatném provedení. Barvy jsou mnohem méně syté než u jiných šálků. Jedná se o typický kelímek na vodu nebo džus, který se používá především ve výdejnících vody. Jedná se o nejlevnější kelímek a ze všech kelímků se většina významného množství balí na jednu europaletu, takže tyto kelímky jsou také nejúspornější na přepravu.

DW – jednostěnný papírový kelímek s vlastním potiskem vyrobený z dvojité vrstvy papíru slepené dohromady – průměrná tepelná izolace. Velmi dobře vypadající lesklý tisk, živé barvy, kvalita obrazu. Nejoblíbenější kelímek používaný pro reklamní nebo marketingové kampaně , někdy se používá i pro kávu s sebou. Díky svým pevným stěnám se mohou slepit. Zákazníci oceňují jeho pevné stěny a vynikající poměr ceny a kvality.

TW – dvoustěnný kelímek na míru vyrobený z dvojité vrstvy papíru, která nejlépe izoluje teplo – mezi dvěma listy papíru je asi 1-2 mm silná vzduchová kapsa. Ve spodní části má asi 12 mm vysokou nepotištěnou bílou “patku”. Vysoce kvalitní lesklý tisk, živé barvy, kvalita obrazu. Typický šálek na kávu s sebou. Tyto šálky jsou ceněny pro svou vysokou kvalitu a nejlepší tepelnou izolaci mezi těmi, kteří si nejvíce cení spokojenosti svých zákazníků.

PET/rPET/PLA – čirý plastový kelímek s potiskem na míru. Možnosti tisku závisí na objednaném množství. rPET je vysoce kvalitní recyklovaný plast. Je nejprůhlednější, nejčistší a má nejhladší povrch. Je to také nejtužší plast používaný v kelímcích. Většinou se používá v barech a fitness studiích na limonády, koktejly a čerstvé šťávy, aby bylo vidět, co je uvnitř kelímku a jeho obsah není příliš horký.

Aplikace

Firmy – kelímky pro dávkovače vody, džusu.

Reklama – odběr vzorků výrobků, akce, pikniky.

Reklama – veletrhy, konference, vzorkování výrobků.

Kavárna, pekárna, bar, hotel, cukrárna – káva, čaj.

Bar, fitness – limonáda, smoothie, fresh juice, shake, latte, pivo.

Maximální teplota nápoje

95 ⁰C

95 ⁰C

95 ⁰C

60 ⁰C

Vrstvy materiálu

Jedna vrstva natíraného papíru na bázi PE/PLA/vody.

Dvě vrstvy natíraného papíru na bázi PE/PLA/vody jsou slepeny dohromady.

Dvě vrstvy natíraného papíru na bázi PE/PLA/vody, mezi nimiž je vzduchová kapsa.

Jedna vrstva plastu PET, PLA nebo rPET, což je PET z recyklace.

Tepelná izolace

Náklady na dodání

Cena

Zkratky produktů

Podívejte se na další produkty nabízené společností RainbowCups

 

Kromě papírových kelímků s vlastním potiskem nabízí RainbowCups také porcovaný cukr s vlastním potiskem, ekologická víčka z vlákniny na papírové kelímky, dřevěná míchátka na kávu a další příslušenství. Všechny tyto produkty lze potisknout barvami a logy vaší značky, což představuje kompletní ekologické řešení pro vaši firmu. Můžeme také převzít grafický návrh vašich individualizovaných papírových kelímků, protože s tím máme zatím dost zkušeností. Stačí nám říct, o čem sníte, a my se postaráme, aby se to stalo skutečností.

Pokračujte ve čtení tohoto odborného průvodce o tom, jak vybrat, objednat a navrhnout papírové kelímky s vlastním potiskem